Jestem w szoku...

Pochwal się gdzie się wybierasz, lub gdzie byłeś
PIOTR1984

Jestem w szoku...

Postautor: PIOTR1984 » 27 gru 2018, 13:37

Zbliża się koniec roku a tutaj cisza i spokój, liczyłem że będzie sporo nowych informacji odnośnie szkoleń, kursów itp itd. W moim kole nic się nie dzieje, ale liczyłem że w kraju sytuacja jest trochę lepsza . Nie piszę tego po złości, tylko ogólnie jest problem z przepływem informacji w środowiskach. Pozdrawiam

szerszeń

Re: Jestem w szoku...

Postautor: szerszeń » 27 gru 2018, 18:13

U mnie w kole [centralna wielkopolska] jest tak, że o wydarzeniach i możliwości uczestniczenia w przedsięwzięciach mają tylko znajomi i przyjaciele prezesa więc luzik. Na stronie WZP też w tym roku mało piszą a ogólnie w necie to nic ciekawego nie ma, albo jest drogo i mnie nie stać żeby dać 1000zl za weekend. Może ktoś coś organizuje i faktycznie zaprosi forumowiczów

Awatar użytkownika
dudi

Postautor: dudi » 27 gru 2018, 19:39

Zerkajcie na stronę pszczelej woli. Nie wiem jak teraz ale swego czasu organizowali trochę kursów i było to finansowane przez PZP

Nobikarina

Postautor: Nobikarina » 31 gru 2018, 17:28

Przychodzi starszy pszczelarz na zebranie związkowe,Pan po osiemdziesiątce.Pani prezes,stoi na środku sali w super sexy mini i zaprasza po imieniu starszego Pana,żeby zajął miejsce,starszy Gość odpowiada: ale Pani Aniu ja muszę się wpierw napatrzeć, żona pszczelarza (był w towarzystwie małżonki) mówi: proszę mu pozwolić,tylko to już mu zostało:-).
Mamy już na z początkiem roku plan szkoleń,imprez.Pani prezes dzwoni, wysyła SMS-y do członków jak się coś dzieje,po prostu "ogarnia"wszystkich chłopaków (ostatnio zapisała się jedna dziewczyna).
Za to ją wszyscy lubimy,dziekujemy i życzymy dużo sił w nowym roku.

Pozdrawiam pani Anię, naszą prezes z Nysy.
Norbert.
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek ...
Czesław Niemen

Wróć do „Warsztaty, szkolenia, kursy, imprezy edukacyjne...”