"to już jest koniec..."

Apiholik

Re: "to już jest koniec..."

Postautor: Apiholik » 14 kwie 2019, 21:31

Masz Leszku rację, ale boki tutaj nieraz można było pozrywać to i trochę przykro.
Dziękuję za te wszystkie, przyjemne chwile wśród swoich
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej

manio:)

Postautor: manio:) » 14 kwie 2019, 22:22

Taaaaaaaaaa, wesoło było . Czasem . Zostanie mi amnezja , ale tam ciągle szambo i tak już chyba zostanie. Z drugiej strony to amnezyjna atmosfera polskiego piekła inspirowała powstanie tego forum i paru innych. Fajnie było ale się skończyło. Sorry jeśli komuś dopiekłem , ale forum ma swoje prawa i swoją dramaturgię. Choć przyznam ,że czasem celowo przesadzałem dla podkreślenia istoty sprawy. Na każdym innym forum to by mnie dawno zbanowali , dzięki dudi :)

betula

Postautor: betula » 14 kwie 2019, 22:53

" a jednak mi żal " Okudżawa

Niestety FB to nie moja bajka.

mario

Postautor: mario » 15 kwie 2019, 10:45

I nic się nie da zrobić ? Gdzie ja teraz tyle cennych informacji zdobędę ...

szeregowy o

Postautor: szeregowy o » 17 kwie 2019, 07:45

Nie rozumiem tej decyzji, forum odwiedza dużo osób, wielu korzysta z wiedzy tu zawartej. Ostatnio wprawdzie jest mało wpisów nowych tematów ponieważ wiele już jest napisane i nie ma sensu powtórnie młócić słomy. Moim zdaniem liczy się merytoryka wypowiedzi a nie liczba wpisów bez sensu po to tylko by pisać i podnosić statystyki. Nie można uśmiercać tego forum, dajcie mu szanse, to prawdziwa kopalnia wiedzy krótko zwięźle i na temat.

MARBERT

Postautor: MARBERT » 17 kwie 2019, 15:26

Ktoś, kto ma wiedzę o informatyce, pewnie może forum "przejąć".
Pewnie tomekmiodek nie miał by nic przeciw. Ale chętnych, trzeba.

Boleslav

Postautor: Boleslav » 13 cze 2019, 12:27

Oj. Brakować mi będziecie. Pisanie na forach mi przeszło, ale zaglądam często.

Nobikarina

Postautor: Nobikarina » 14 cze 2019, 21:47

Obywatelu Szeregowy dobrze prawisz i powinieneś być generałem i bronić naszego forum Miodka.
Chciałem tylko dorzucić trzy grosze dlaczego to forum jest dla mnie najfajniejsze na świecie:-)
Tu stawiałem pierwsze kroki,
Pomocną dłoń miałem w każdym problemie,
Pisali, piszą i wierzę,że będą dalej pisać Tu najwspanialsi Pszczelarze tego kraju i nie tylko,
Piękna szata graficzna forum,z którego można korzystać bez problemu telefonem,co nie zawsze na inny forach jest możliwe,bez ciągłego powiększania,czy zmniejszania treści,
W końcu myślę powstała tu nie jedna przyjaźń sięgającą poza ramy tego forum,jak to jest w moim przypadku:-):-):-)

Więc Prosimy uprzejmie Panie Tomku i cała Burżuazjo,Administratorzy,czy jak się tam nazywacie:
"Zróbcie nam drugą Szwajcarię",Japonia już była:-)
Jeszcze na koniec z ostatniego numeru Pasieki, artykuł "wieści ze świata"tym razem o aktach wandalizmu,w Stanach zniszczono pszczelarzowi pasiekę,ramki z czerwiem rozrzucono,autor pisze na końcu poruszył go pewien widok aż do łez,a po mnie ciarki przechodzą jak to piszę,a mianowicie na wodzie płynęła ramka z czerwiem,a na niej pszczoly jeszcze karmiły larwy...

Nie pozwólcie nam tak dryfować po oceanach innych forów!!!
Tu jest nam najlepiej,Tu nasze miejsce:-):-):-)

Z szacunkiem
Norbi.
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek ...
Czesław Niemen

Wróć do „Ciekawostki”