pytanie do kolegów z forum ambrozji

MARBERT

Re: pytanie do kolegów z forum ambrozji

Postautor: MARBERT » 07 maja 2019, 14:40

Na forum ekopszczoły aktywnych było czterech i jeszcze pięciu coś tam od czasu do czasu.

Jak właściciel forum dopuścił miszczy, forum się rozjechało. I to może być kopia (wolnych pszczół dla jakiejś chorych ambicji).
Nawet jeden miszcz pozwolił sobie na zastraszanie mnie iż nagrał rozmowę zemną w sobotni wieczór a ja byłem pijany. Hhaha
Ja nawet jak zechcę w sobotni wieczór z lumpami mam prawo pogtandzić pod blokiem.

Paweł12

Postautor: Paweł12 » 07 maja 2019, 16:06

Gdybyście stosowali zasadę "piłeś, nie pisz" to do tej pory wiele z tych forum by tętniło życiem.
Wszystkich się to tyczy, zarówno tych lumpów jak i guru.
Często guru okazuje się lumpem i na odwrót. Taki już wasz sport narodowy.

Pozdrawiam

MARBERT

Postautor: MARBERT » 07 maja 2019, 18:18

Wasz to znaczy czyj?
Ty, jesteś jakimś lepszym narodem?

Masz jakiś alkomat forumowy że takowe wnioski wyciągasz?

manio:)

Postautor: manio:) » 07 maja 2019, 19:38

Nie wiesz ? Wasz czyli gorszego sortu :)
pozdrawiam
podły, zapijaczony maniek

Piotr67

Postautor: Piotr67 » 07 maja 2019, 20:37

Witam
maniek - no to nie pij aż tyle ;)
PS. to forum ledwo żypie jaki i inne pozostałe , o innych forach wnioskuje po wpisach na tym forum :)
Pozdrawiam

manio:)

Postautor: manio:) » 07 maja 2019, 20:45

Jak to mawiają łachudry niskiego sortu : człowiek nie wielbłąd i chlać musi. Fora , nawet te niby żyjące są pełne bezwartościowej sieczki. Trudno znaleźć tam rzeczową , ciekawą dyskusje . Nawet jak ktoś napisze coś oryginalnego to go zaraz zasypią dyżurni wszechwiedzący swoimi złotymi myślami wyczytanymi w internecie . Niestety poziom merytoryczny to dno i wodorosty. Tu może nie zawsze było merytorycznie , ale często się uśmiałem do łez :))))
https://www.youtube.com/watch?v=inQOOaHkS_Q

Awatar użytkownika
Michał Nowak

Postautor: Michał Nowak » 08 maja 2019, 09:13

Pojadę banałem, ale forum tworzą ludzie. Przychodzili tutaj nowi, dostawali porady, których szukali i szli w pizdu. Część została i bawi się dalej. Już niedługo... Fajnie tutaj czasem było pogonić jakiegoś trolla albo myślącego inaczej ;) A tak serio to tylko tutaj dało się pogadać w pełni o normalnej gospodarce na ulu innym niż wielkopolski. Tomek Miodek ma swoje 18tki (które 18tkami wcale nie są ;), Manio ma swoje 1/2 dadanta, Marbert swoje pełne dadanty, Polbart langi 3/4 i tak można mnożyć. To dawało powiew świeżości a jednocześnie wymianę zdań na tematy, które często sami dopiero eksplorowaliśmy.
Ambrozję czytywałem od czasu do czasu ale jakoś nie urzekło mnie tamto forum, począwszy od rządów Cara, po szatę graficzną. Oczy bolą od tych jaskrawości i tyle.
Miśkowa Pasieka

old school

Postautor: old school » 08 maja 2019, 09:41

wszystko sie zgadza tylko w sezonie czasami lubie popisac o pozytkach i pszczołach a tutaj w pewnym memencie nie było juz z kim ... a na ambrozji jednak ruch troche wiekszy ale również uważam sie kolorystyka zbyt agresywna i za dużo różnych wątków niepotrzebnych

Nobikarina

Postautor: Nobikarina » 09 maja 2019, 07:19

I have a dream
Miałem marzenie i się spełniło:-):-):-):-):-):-):-):-)
A spełniło się dzięki Wspaniałym Kolegom na Forum Miodka.Mimo że jestem dalej na początku drogi, można nawet napisać Przyjaźni przez duże"P"z pszczółkami,to tylko dzięki Waszej pomocy zdobyłem odwagę zająć się tym szlachetnym tematem.Mimo że bardzo lubię książki,nie dawały mi wystarczającego tupetu, żeby podjąć wezwanie opieki nad jakby nie było"żyjącymi istotami".
Smutne troszkę jest, że rozpoczynający dziś przygodę z pszczołami, szukają na Tym Forum porady i pozostają bez "opieki"
Czyżby w takim sensie miały sprawdzić się słowa Pana Leszka na pytanie odnośnie agresji na forach, które brzmiały mniej więcej tak:"nie należy nic z tym robić,sytuacja sama się wyklaruje"
Powiem szczerze, że troszkę tęsknię za kołowrotem dyskusji, który w zeszłym czasie tutaj był,ale pewnie to ten dynamiczny sezon i związany z nim brak czasu, sił nie pozwala Kolegom na pisanie pięknych postów:-):-):-)

Jedno jest pewne,nie możemy pozwolić na upadek tak pięknej"Instytucji"
Bierzmy przykład z Kultury Kolegów, którzy tu zostali,piszmy jak Oni,nie koniecznie na temat,ale Pięknie, Kulturalnie, szanując Tego po drugiej stronie klawiatury:-):-):-)
Może i wrócą tu Wspaniali Koledzy, zmęczeni, arogancją i brakiem kultury
Czego życzę Forum Tomka Miodka serdecznie.

Pozdrawiam całą Brać Pszczelarską
Norbi.
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek ...
Czesław Niemen

betula

Postautor: betula » 14 maja 2019, 00:52

Nobikarnia - pięknie to napisałeś. W naszym kraju tak jest, że jak coś dobrze idzie to zaraz musi się skończyć. Nic nie możemy robić solidnie i zapał szybko znika. Krótkowzroczność i brak myślenia daleko do przodu to cecha, która ciągle nam towarzyszy.
Pozdrawiam

Wróć do „Szybkie pytanie-szybka odpowiedź”